Op.Dr. Banu Çiftçi
yükleniyor...
Randevu için
0212 215 55 50

DİKKAT

Aşağıdaki başvuru koşulları ücretli eğitimlerimiz içindir.
İlki 22 Eylül 2019'da Bakırköy Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi’nde olmak üzere devamında tüm şehirlerde 3 günlük ücretli eğitimlerimizin hemen sonrasında yapılacak 1 günlük, yoğunlaştırılmış, ücretsiz konferans salonu eğitimlerimize gebeliğini planlayanlardan her gebelik haftasındaki gebeye, tüm gebe yakınlarına, donanımını artırmak isteyen ebe, hemşire, öğrencilerimize kadar herkes katılabilir.
Herhangi bir kayıt işlemine gerek olmayıp "Önce gelen oturur" düzeniyle salon yerleşimi yapılacaktır.

Başvuru Koşulları

 • Gebeliğinizin kaçıncı haftasında olursanız olun, riskli bir gebeliği olmayan tüm gebelerimiz katılabilir. Son haftanız bile olsa gelebilirsiniz (Ben oradayım nasıl olsa :))
 • Başvurunuz sonrasında doldurmanızı isteyeceğimiz “Sağlık Bilgileri” anketiniz Op.Dr. Banu Çiftçi tarafından değerlendirilecek, tıbbi durumunuzun uygunluğuna göre başvurunuz işleme alınacaktır.
 • Eğitim sürecindeki tüm bilgiler, GebeFEST'in kurucusu, direktör ve koordinatörü Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek uzmanı Op.Dr. Banu Çiftçi ve eğitmen ekibi tarafından hazırlanmakta ve eğitimler O’nların kontrolünde sürdürülmektedir.
 • Eğitimimiz yalnızca bilgilendirme amacı taşımaktadır. Gebeliğinize veya herhangi bir hastalığınıza tanı koymak veya tedavisini planlamak amacıyla kullanılamaz. Bunu sizin için en doğru şekliyle ancak sizi muayene ve takip eden doktorunuz yapabilir.
 • Mümkünse sizi takip eden doğum doktorunuzun da bilgisi dahilinde kampa katılımınızı tavsiye ederiz.
 • Eğitime anne ya da baba adayı, doğuma girecek destekçi olarak tek başınıza katılabileceğiniz gibi mümkünse beraber, doğumda yanınızda bulunacak partnerinizle katılmanızı önemle tavsiye ederiz.
 • Websitemizden gönderdiğiniz e-posta ile alınan başvuru talebinizin bize ulaşması sonrası, “Sağlık Bilgileri” anketimiz size gönderilecek, tıbbi olarak uygun olmanız durumunda ödemenizi yapmanız istenecek ve kaydınız alınacaktır. Ödemenizi en geç eğitimden önceki hafta perşembe gününe kadar yapmanız gereklidir. Ödeme yapıldıktan sonra son ödeme tarihine kadarki herhangi bir iptal söz konusu olduğunda ödemenizin iadesi yapılıp yedek bekleyen diğer katılımcılarımıza şans verilecektir.

Kayıt Ücreti

 • Eğitim katılım ücretimiz KDV dahil kişi başı 1500 TL’dir (Eşli katılımlarda geçerli fiyattır, yalnız katılımlarda kişi başı 2000 TL’dir.)
 • Katılım ücretimize Cuma, Cumartesi ve Pazar tam gün eğitim,
 • 2 kahvaltı, 2 öğle ve 2 akşam yemeği, 5 kahve molası ve sabah spor öncesi güne başlama atıştırmalıkları dahildir. 
 • Her bir katılım ücretinizin %5’i direkt olarak El Bebek Gül Bebek Derneği’nin “Prematüre bebek-anne uyum odaları” projesine bağış olarak aktarılacaktır.
 • Eğitim ücretini havale veya EFT yoluyla başvuru sonrası size göndereceğimiz banka hesap bilgilerine yatırabilirsiniz.
 • Dileyen ya da şehir dışından gelen katılımcılarımız için otelden aldığımız size özel indirim ile konaklama da yapabilirsiniz. Konaklama eğitim ücretimize dahil değil, size aittir.

Not

Başvuru süresince tarafımıza ileteceğiniz kişisel verilerinizin işlenmesi hakkındaki aydınlatma metnimize ulaşmak için tıklayınız.

Başvurunuz kapsamında tarafınızca verilen bilgilerin doğru olduğu taahhüt edilmektedir. Verilen bilgilerin yanlış olması durumunda Dr. Banu Çiftçi'nin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Verdiğiniz bilgilerin yanlış olması durumunda herhangi bir zarar doğması halinde bu zarardan sorumlu olacaksınız.