Op.Dr. Banu Çiftçi
yükleniyor...
Randevu için
0212 215 55 50

Dr. Güzin GÜNTEKİN

1973 İstanbul doğumludur.  Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra üç yıl aile hekimliği yapmıştır. İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nde Tıbbi Mikrobiyoloji ihtisasından sonra uzun süre Laboratuvar Şefi olarak görev almıştır. 

2013 yılında Yeditepe Üniversitesi Akupunktur Eğitimi ve akabinde Pekin International Acupuncture Training Center’da ( Çin Halk Cumhuriyeti) ileri düzey akupunktur teknikleri (infertilite, kozmetik akupunktur vb) eğitimlerini tamamlamıştır. Ozon terapi, mezoterapi, Uygur tıbbı ve Ayurveda gibi tamamlayıcı tıp dallarında sertifikalar alarak pratiği ile birleştirmiştir.

Enerji Tıbbı (Titreşim Tıbbı) ve biofrekans sistemleri konusunda Almanya, Avusturalya, Amerika, İtalya ve Portekizde  çeşitli eğitimler, seminerler ve ileri düzey uygulamalara katılmıştır. Tecrübeleri sonrasında kendisi için en uygun sistemin “Inergetix Core System” olduğuna karar vererek Türkiye’de dört buçuk yıldır bu sistem ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Evli ve bir oğlan çocuğu olan Güzin Güntekin’ın özellikle gebelik öncesi hazırlık ve infertilite ile ilgili çalışmaları bulunmaktadır.